Ona by tak chcial. Ronnie Ferrari 2019-11-13

Los tak chciał

Ona by tak chcial

Kącik jego ust zadrgał, gdy napotkał spojrzenie Gryfonki. Nawet dla mnie to nie jest racjonalne! Chyba coś było nie tak z moją poranną kawą. Ginny odsunęła się od podejrzanie wyglądającego, wypchanego wora. Ty się śmiejesz, a ja cierpię. Po jeden: Neville jest świetny z Zielarstwa.

Next

HarmonQuest S01

Ona by tak chcial

Ginny uznała, że to jej jedyna szansa na opanowanie sytuacji — póki Malfoy i Harry nie pamiętali, że powinni ze sobą walczyć. Na chwilę wstrzymała oddech i odwzajemniła spojrzenie. Robie promo bo już prawie 40k Nie wiem czy to cokolwiek komukolwiek daje ale robię bo mogę i szukam nowych blogów do obserwacji. Nawet nie wiedziała, dlaczego aż tak ją to uderzyło. To znaczy… wcale mi nie szkoda, ale możemy udawać, że tak jest — uśmiechnęła się krzywo.

Next

KRÓL JULIAN ŚPIEWA ONA BY TAK CHCIAŁA!

Ona by tak chcial

Im szybciej pogodzisz się z porażką, tym mniej zaboli. Choć się prawo obejdzie nie raz: przyjdzie czaaaas! Był bardzo niemiły i bardzo męczący. Ja się szkolę na aurora? Zabini patrzył się w dal. Ginny podniosła się na nogi. Co tu robi ta fretka? Ginny wpatrywała się bezwiednie w niebieską linię, narysowaną wzdłuż żyły, biegnącej po wewnętrznej stronie jej przedramienia. Ginny zastanawiała się, co mu się tłucze pod blond czupryną. Jeśli taka lekcja kiedyś nastąpi, to chętnie posłucham.

Next

Deadpool 2 2018 WEB

Ona by tak chcial

Malfoy spojrzał na nią z dziwnym wyrazem twarzy. Za dwa tygodnie, stara sala transmutacji, zaraz po kolacji. Niech ci będzie, Zabini, to twój szczęśliwy dzień. Kiedy będziecie zbierali resztki swojej godności z boiska, przypomnę Ci te słowa. Pamięć już nie ta, kochaneczku? Ale czy mnie obchodzi, czy Zabini uważa mnie za grubą? Vera spojrzał lodowato na chłopaka.

Next

HarmonQuest S01

Ona by tak chcial

Ginny potrząsnęła głową, wychodząc z obrębu boiska. Jakbyś jednak przestraszyła się wstydu, daj znać. Z Ginny zgodził się, że jest to pomysł głupi i uwagi niegodny. Zrezygnuję z upokorzenia Cię przed światem na wieki wieków. W rzeczywistości sam Slytherin obchodził Ginny tyle co jej stare skarpetki.

Next

HarmonQuest S01

Ona by tak chcial

Malfoy wzruszył ramionami, przesuwając leniwie spojrzenie z Zabiniego na Ginny i z powrotem. Tę głupią dyskusję okupiłam własną krwią. Ginny spojrzała z rozbawieniem na Blaise'a. Masz za mało doświadczenia, by wciskać mi takie kity — powiedział, zatrzymując się przy jednym z okien. Dorośnij, a potem sobie porozmawiamy. Ginny zmiażdżyła w ręku fasolkę, którą trzymała.

Next

RONNIE FERRARI

Ona by tak chcial

A Trykotki to najpaskudniejsze istoty na ziemi. Uprzedźmy ich, żeby szykowali kaftany :D Za chwilę ja Ci krzywdę zrobię. Malfoy spojrzał na nią z powagą i nachylił się, jakby chciał zdradzić sekret. Zsunęła się z ławki i niespiesznie podeszła do chłopaka, trudzącego się nad radiem. Ginny zerknęła na swój brzuch.

Next

RONNIE FERRARI

Ona by tak chcial

Ginny skrzyżowała ręce na piersi. Na chwilę zapadła cisza, a następnie i Luna i Colin i Malfoy i Blaise wybuchnęli śmiechem, który poniósł się daleko korytarzami. Obydwoje jednocześnie wzięli łyk gorącej czekolady. Ginny westchnęła ciężko i obróciła. Podziękowała niebiosom, że Malfoy nie podążył za nimi. Coś chrupnęło i część konstrukcji zachwiała się.

Next